![POSTER_Gecmis-ve-Simdinin-Bulusmasi-scaled](https://anamed.ku.edu.tr/wp-content/uploads/2022/08/POSTER_Gecmis-ve-Simdinin-Bulusmasi-scaled-1.jpg)
Geçmiş ve Şimdinin Buluşması: Fotoğrafik Bir Keşif
Yer: Anamed Galeri
Tarih: 24/02/2022-17/10/2022
Vehbi Koç Vakfı, Yapı Kredi Yayınları, KU Leuven, LUCA School of Arts ve Sagalassos Arkeolojik Araştırmaları Projesi katkılarıyla gerçekleştirilen “Geçmiş ve Şimdinin Buluşması: Fotoğrafik Bir Keşif” sergisinde sanatçılar Bruno Vandermeulen ve Danny Veys, Pisidya ve çevresindeki “tarihi değiştirilmiş manzara” kavramına odaklanıyorlar.
![Çatalhöyük-Poster-scaled-418](https://anamed.ku.edu.tr/wp-content/uploads/2022/09/Catalhoyuk-Poster-scaled-418.jpg)
Bir Kazı Hikâyesi: Çatalhöyük
Yer: Anamed Galeri
Tarih: 21.06.2017 – 18.02.2018
“Bir Kazı Hikâyesi: Çatalhöyük” sergisiyle 9 bin yıllık tarihe sahip yerleşmeyi odağına alarak arkeolojik çalışmaların bilinmeyen yanlarını ziyaretçilerle buluşturuyor. 1993 yılından itibaren Ian Hodder başkanlığında yürütülen kazı çalışması ve bilime evrensel düzeyde katkıda…