ANAMED Çalıştayı – Materialized Politics and Embodied Symbols: Foundation and Re-Foundation in Hittite AnatoliaTarih: 18 Nisan 2023, Çarşamba
Zaman: 10:00-13:00
Yer: ANAMED 3.kat + Zoom
ANAMED, 18 Nisan 2023 tarihinde “Materialized Politics and Embodied Symbols: Foundation and Re-Foundation in Hittite Anatolia” başlıklı kapalı ve hibrit bir çalıştaya ev sahipliği yapacak. Ortaköy-Šapinuwa’yı merkezine alan çalıştay, Geç Tunç Çağı boyunca gelişen yerleşimlerin kültürel, sosyo-politik ve ritüel alanlarına odaklanacak. Alfonso Archi ve Aygül Süel’in sunumlarının ardından soru-cevap bölümü yapılacak.

Çalıştay, ANAMED’de (3. kat) 10:00-13:00 (Türkiye yerel saati, GMT+3) saatleri arasında gerçekleştirilecektir. Bu etkinliğe bizzat katılmak isterseniz, yerimiz sınırlı olduğu için lütfen Naz Ugurlu’ya (nugurlu@ku.edu.tr) bir e-posta gönderin.

Etkinliğe Zoom üzerinden uzaktan katılım da mümkün olacak. Uzaktan katılmak için etkinlik gününde buraya tıkladığınızda (şifre: ANAMED), etkinliğin Zoom üzerinden verilen canlı yayınına bağlanıyor olacaksınız.